Helgens dommere

On 07/06/2014 by Runar Langseth

Det spilles fulle runder i pinsa, og følgende trønderdommere skal i aksjon i landets 4 øverste divisjoner:

Toppserien

Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 14:00
Assistentdommer 2: Veronika FjeldværStadsbygd IL
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:30
Sted: Vallhall

Tippeligaen

Molde – Brann

Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00 (kan sees på C More Fotball)
Assistentdommer 2: Leif Erik OplandByneset IL

Odd – Sogndal

Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00 (kan sees på C More Live)
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00 (kan sees på C More Live)
Assistentdommer 2: Svein Inge WikenKolstad Fotball

1.divisjon

Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Sted: Briskeby

Alta – Bryne

Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 18:00
Assistentdommer 1: Ole Johnny LøfaldTiller IL
Dato: tirsdag 10. juni 2014 kl. 19:00 (kan sees på TV2 Zebra)
Sted: Høddvoll
Assistentdommer 2: Runar LangsethLevanger FK

Oddsenligaen

Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 16:00
Assistentdommer 1: Stian Wiggen HansenFlatås IL
Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 17:00
Assistentdommer 1: Kim-Are Næss LeistadBuvik IL
Dato: tirsdag 10. juni 2014 kl. 18:00
Assistentdommer 2: Stian Wiggen HansenFlatås IL

3.divisjon

Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 13:00
Assistentdommer 2: Torgeir Berg LunderFreidig, SPK

Buvik – Sunndal

Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 15:00
Sted: Buvik gras
Assistentdommer 2: Paul Daniel JohansenFreidig, SPK
Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 15:00
Assistentdommer 1: Ramadan SadikiUtleira IL
Assistentdommer 2: Hussein SharifTiller IL

Orkla – Nardo 2  (kamp ifbm fagsamling, se HER)

Dato: søndag 8. juni 2014 kl. 17:15
Assistentdommer 1: Eirik Nordgård StrupstadHafslo IL
Assistentdommer 2: Geir Arvid MoeStadsbygd IL
Dato: mandag 9. juni 2014 kl. 15:00
Assistentdommer 1: Kjetil SundfærByåsen IL
Assistentdommer 2: Audun Hallem BergeLevanger FK
Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 13:00
Assistentdommer 1: Martin FrøsethSparbu IL
Assistentdommer 2: Vegard SporstølMalvik IL

Rørvik – Tynset

Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 13:00
Assistentdommer 2: Lars Einar IngvaldsenBeitstad FK

Verdal – NTNUI

Dato: lørdag 7. juni 2014 kl. 15:00
Sted: Coop Arena
Assistentdommer 2: Rune LillemarkEgge IL
Dato: søndag 8. juni 2014 kl. 15:00
Assistentdommer 1: Vegard Sivertsen HolByneset IL
Assistentdommer 2: Vegard SporstølMalvik IL
Dato: tirsdag 10. juni 2014 kl. 19:00
Sted: DnB Arena
Assistentdommer 1: Audun Hallem BergeLevanger FK
Assistentdommer 2: Eirik Nordgård StrupstadHafslo IL

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *