Dommeroppsett

On 24/06/2016 by Stian Wiggen Hansen

Denne helgen skal Ole Johnny Løfald og Mads Hagerup-Lyngvær pakke bag og flagg for å reise til Høddvoll for å dømme kampen Hødd-Åsane sammen med hoveddommer Christian Moen og 4.dommer Rohollah Ahmadzai. Samtidig på Jessheim Stadion står Helge Myklebust klar med drakt og flagg som assistentdommer i kampen Ullensaker/Kisa-Strømmen.

I PostNord-ligaen avd 2 spilles det to kamper i Trøndelag denne helga. Til å lede kampen Byåsen TF-Hønefoss BK er Rikhard Haugen Lyng satt opp, sammen med Tobias Hyldmo og Sondre Dahle som assistenter.
På Nye Blinkbanen skal Stjørdals-blink ta i mot Nybergsund IL Trysil for å kjempe om tre poeng. Kent Gomo Hammer skal sammen med Leif Magne Betten og Paul Daniel Johansen dømme kampen.

Kampen mellom Klepp – LSK Kvinner skal ledes av Marit Buhaug Folstad.

Pål Jakobsen skal sette seg i bilen for å kjøre til Trondheim og Havstein kunstgress for å lede oppgjøret mellom Sverreborg og Faaberg i 3.div avd 09. Bård Arvid Gjengstø og Mahmod Hosseini skal hjelpe til med sine assistentegenskaper.

I 3. div avd 10 skal Mads Følstad Skarsem som til daglig dømmer i OBOS-LIGAEN lede oppgjøret mellom Verdal-Buvik. Til å hjelpe seg på linjene har kretsen satt opp Sturla Stensaas og Endre Bratberg.

TFDL ønsker alle aktører lykke til.

OBOS-LIGAEN

Ullensaker/Kisa-Strømmen
Jessheim Stadion 26.06.2016 18:00
Dommer: Rohit Saggi
Ass.dommer 1: Helge Myklebust (Ready)
Ass.dommer 2: Tom Egil Olsen (Tverrelvdalen IL)
4. dommer: Sulman Hussain (Manglerud Star Fotball,IL)
Dommerveileder: Jonny Ditlefsen (Gruben IL)

Hødd-Åsane
Høddvoll 26.06.2016 18:00
Dommer: Christian Moen
Ass.dommer 1: Mads Hagerup-Lyngvær (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Ole Johnny Løfald (Rindal IL)
4. dommer: Rohollah Ahmadzai (Langevåg IL – Fotball)
Dommerveileder: Helge Roar Åndal (Malmefjorden IL)

Levanger-Bryne
Moan kunstgress 26.06.2016 18:00
Dommer: Sivert Ø. Amland
Ass.dommer 1: Leif Erik Opland (Byneset IL)
Ass.dommer 2: Svein Inge Wiken (Kolstad Fotball)
4. dommer: Thomas Solum Lystad (Kolstad Fotball)
Dommerveileder: Stig Rune Krokdal (Orkanger IF)

Fredrikstad-KFUM
Fredrikstad stadion 26.06.2016 18:00
Dommer: Steinar Hauge(Bjarg, IL)
Ass.dommer 1: Jørgen Rønning Valstadsve (Fram, IL)
Ass.dommer 2: Imran Tariq (Furuset Fotball IF)
4. dommer: Henrik Andreas Pettersen (Gresvik IF)
Dommerveileder: Jørn Thomas Smedsrud (Drøbak-Frogn IL)

PostNord-ligaen avd 2

Byåsen TF-Hønefoss BK
Byåsen Arena 25.06.2016 16:00
Dommer: Rikhard Haugen Lyng(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Sondre Dahle (Heimdal Fotballklubb)
Ass.dommer 2: Tobias Hyldmo (Astor Fotballklubb)
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim (Ranheim IL)

Stjørdals-Blink-Nybergsund IL Trysil
Nye Blinkbanen 25.06.2016 16:00
Dommer: Kent Gomo Hammer(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Leif Magne Betten (Utleira IL)
Ass.dommer 2: Paul Daniel Johansen (Freidig, SPK)
Dommerveileder: Terje Rennemo (Verdal IL)

3. div Menn avd 09

Alvdal-Redalen
Steimoegga 1 gras 25.06.2016 15:00
Dommer: Stian Wiggen Hansen(Flatås IL)
Ass.dommer 1: Per Johan Hartviksen (Os/Nansen FGR)
Ass.dommer 2: Francesco Marra (Charlottenlund Sportsklubb)

Sverresborg-Faaberg
Havstein kunstgress 25.06.2016 16:00
Dommer: Pål Jakobsen(Steinkjer FK – Fotball)
Ass.dommer 1: Bård Arvid Gjengstø (Ranheim IL)
Ass.dommer 2: Mahmod Hosseini (Orkanger IF)

Kattem-Lillehammer
Åsheim kunstgress 25.06.2016 16:00
Dommer: Tormod Daling(Inderøy IL)
Ass.dommer 1: Lars Emil Hjelting Evjen (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Line Cathrine Nymoen (Kolstad Fotball)

Strindheim TF 2-Trygg/Lade
Strindheim Kunstgress 26.06.2016 14:00
Dommer: Tore Hoffstrøm(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Alexander Hole (Sjetne IL)
Ass.dommer 2: Ramadan Sadiki (Charlottenlund Sportsklubb)

3. div Menn avd 10

Charlottenlund-NTNUI
Charlottenlund kunstgress 24.06.2016 20:00
Dommer: Erlend Helmersen(Nidelv IL)
Ass.dommer 1: Amund Bjørkøyli (KIL/Hemne Fotball )
Ass.dommer 2: Konrad Peckolt Fordal (Ranheim IL)

Verdal-Buvik
Coop Arena 25.06.2016 16:00
Dommer: Mads Følstad Skarsem(Charlottenlund Sportsklubb
Ass.dommer 1: Sturla Stensaas (Skogn IL)
Ass.dommer 2: Endre Bratberg (Egge IL)

Kolstad-Orkla
Huseby idr.park kunstgress 25.06.2016 16:00
Dommer: Robert Eggen(Trønder-Lyn Idrettslag)
Ass.dommer 1: Johannes Peckolt Fordal (Kvik, FK)
Ass.dommer 2: Ramadan Sadiki (Charlottenlund Sportsklubb)

Stjørdals-Blink 2-Tillerbyen
Nye Blinkbanen 26.06.2016 15:00
Dommer: Petter Eriksen(Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Bård Arvid Gjengstø (Ranheim IL)
Ass.dommer 2: Enok Engen (Flå IL)

Namsos-KIL/Hemne
Grong Sparebank banen KG 26.06.2016 16:00
Dommer: Erik Plahn(Verdal IL)
Ass.dommer 1: Oddgeir Aakvik (Stjørdals-Blink Fotball)
Ass.dommer 2: Rune Morten Vannebo (Sørlia IL)

Byåsen TF 2-Rørvik
Byåsen Arena 26.06.2016 16:00
Dommer: Paul Daniel Johansen(Freidig, SPK)
Ass.dommer 1: Hussein Sharif (Tiller IL)
Ass.dommer 2: Leif Magne Betten (Utleira IL)

Steinkjer-Ranheim TF 2
Guldbergaunet stadion K.gress 27.06.2016 19:00
Dommer: Stian Wiggen Hansen(Flatås IL)
Ass.dommer 1: Sturla Stensaas (Skogn IL)
Ass.dommer 2: Mats Lillemark (Egge IL)

Toppserien

Klepp-LSK Kvinner
Klepp stadion 25.06.2016 15:00
Dommer: Marit Buhaug Folstad(Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Mischa Kellerhals (Orre IL fotball)
Ass.dommer 2: Anders Løge (Forus og Gausel IL)
4. dommer: Kim Andersson (Tasta IL)
Dommerveileder: Ole Kristian Lie (Brodd, Idrettslaget fotballgr.)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *