Dommeroppsett

On 14.10.2016 by Stian Wiggen Hansen

I flere divisjoner er dette nest siste kamphelg. Dommeroppsett følger videre!

Vi ønsker alle aktører lykke til!

TIPPELIGAEN

Odd – Haugesund
Skagerak Arena 16.10.2016 18:00
Dommer: Dag Vidar Hafsås(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Leif Erik Opland (Byneset IL)
Ass.dommer 2: Svein Inge Wiken (Kolstad Fotball)
4. dommer: Usman Aslam (Lier IL)
Dommerveileder: Ivar Ansgar Eriksen (Flint Fotball)

OBOS-LIGAEN

Levanger-Åsane
Moan kunstgress 16.10.2016 15:00
Dommer: Marius Hansen Grøtta(Malmefjorden IL)
Ass.dommer 1: Ole Johnny Løfald (Rindal IL)
Ass.dommer 2: Mads Hagerup-Lyngvær (Charlottenlund Sportsklubb)
4. dommer: Rikhard Haugen Lyng (Kolstad Fotball)
Dommerveileder: Kjell Alseth (Stjørdals-Blink Fotball)

Strømmen-Sandefjord Fotball
Strømmen stadion kg 16.10.2016 15:00
Dommer: Mads Følstad Skarsem(Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 1: Rune Kjørstad (Skrim, IL)
Ass.dommer 2: Kristoffer Gullhav (Imås, IL)
4. dommer: Shervin Heydary (Ridabu IL)
Dommerveileder: Morten Høgberg (Manglerud Star Fotball,IL)

Kristiansund-Fredrikstad
Kristiansund stadion 16.10.2016 15:00
Dommer: Kristoffer Hagenes(Hovding, TIL)
Ass.dommer 1: Tom Kenneth Sandvold (Hauerseter)
Ass.dommer 2: Jørgen Rønning Valstadsve (Fram, IL)
4. dommer: Per Iver Skrøvset (Bøfjord IL)
Dommerveileder: Helge Roar Åndal (Malmefjorden IL)

Ranheim TF-Raufoss
Ranheim Arena 16.10.2016 18:00
Dommer: Torkjell Jonsson Trædal(Gjelleråsen)
Ass.dommer 1: Helge Myklebust (Ready)
Ass.dommer 2: Tom Egil Olsen (Tverrelvdalen IL)
4. dommer: Robert Eggen (Trønder-Lyn Idrettslag)
Dommerveileder: Stig Rune Krokdal (Orkanger IF)

Sandnes Ulf-Ullensaker/Kisa
Sandnes stadion 16.10.2016 18:00
Dommer: Kim Rune Østerlie Borgersen(Austad Fotballklubb)
Ass.dommer 1: Atle Larsen (Brodd, Idrettslaget fotballgr.)
Ass.dommer 2: Alf Olav Rossland (Åkra IL – Fotball)
4. dommer: Cosmin Dima (Ferkingstad IL)
Dommerveileder: Tore Kristian Nybø (Vaulen IL- fotball)

Kongsvinger-Mjøndalen
Gjemselund kunstgress 17.10.2016 19:00
Dommer: Kai Erik Steen(Gneist, IL)
Ass.dommer 1: Anders Olav Dale (Nordre Holsnøy IL)
Ass.dommer 2: Runar Langseth (Kolstad Fotball)
4. dommer: Eivind Bodding (Haga)

PostNord-ligaen avd 2

Tynset-Brumunddal
Nytrømoen gras 15.10.2016 13:00
Dommer: Kent Gomo Hammer(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Johannes Peckolt Fordal (Kvik, FK)
Ass.dommer 2: Enok Engen (Gauldal Fotballklubb)
Turnering: PostNord-ligaen avd 2

Rosenborg 2-Strindheim TF
SalMar Banen Kunstgress 15.10.2016 13:00
Dommer: Erlend Helmersen(Nidelv IL)
Ass.dommer 1: Lars Ingvaldsen (Innherred Fotballklubb)
Ass.dommer 2: Lars Emil Hjelting Evjen (Charlottenlund Sportsklubb)
Dommerveileder: Arild Sundet (Astor Fotballklubb)

Nardo-Elverum
Nissekollen kunstgras 15.10.2016 13:00
Dommer: Robert Eggen(Trønder-Lyn Idrettslag)
Ass.dommer 1: Paul Daniel Johansen (Freidig, SPK)
Ass.dommer 2: Endre Bratberg (Egge IL)

3. div Menn avd 09

Heimdal-Eidsvold TF
Heimdal kunstgress 15.10.2016 15:00
Dommer: Marit Buhaug Folstad(Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Jaheel Mikael Sølvhaug (Gimse IL)
Ass.dommer 2: Bård Arvid Gjengstø (Ranheim IL)
Dommerveileder: Pål Espen Sarheim (Ranheim IL)

Trygg/Lade-Strindheim TF 2
OBOS Kunstgressbane 15.10.2016 15:00
Dommer: Erik Plahn(Verdal IL)
Ass.dommer 1: Jørgen Holen (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Francesco Marra (Charlottenlund Sportsklubb)

3. div Menn avd 10

Stjørdals-Blink 2-Ranheim TF 2
Nye Blinkbanen 15.10.2016 16:00
Dommer: Dag Erik Tangvik(Kattem IL Fotballklubb)
Ass.dommer 1: Linus Aune (Byafossen IL)
Ass.dommer 2: Line Cathrine Nymoen (Kolstad Fotball)
Dommerveileder: Kjell Alseth (Stjørdals-Blink Fotball)

Charlottenlund-Buvik
Charlottenlund kunstgress 15.10.2016 16:00
Dommer:Leif Erik Opland(Byneset IL)
Ass.dommer 1: Hussein Sharif (Tiller IL)
Ass.dommer 2: Payam Seyedzadeh (Ready)

Namsos-Orkla
Grong Sparebank banen KG 15.10.2016 16:00
Dommer:Sondre Dahle(Heimdal Fotballklubb)
Ass.dommer 1: Oddgeir Aakvik (Stjørdals-Blink Fotball)
Ass.dommer 2: Nathalie Støfringshaug (Verdal IL)
Dommerveileder: Ragnar Wist (Sp.kl. Nessegutten)

Byåsen TF 2-NTNUI
Byåsen Arena 15.10.2016 16:00
Dommer: Tore Hoffstrøm(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Eirik Gärtner Knutsen (Sjetne IL)
Ass.dommer 2: Marcus Nilsen (Oppegård IL)
Turnering: 3. div Menn avd 10

Kolstad-Tillerbyen
Huseby idr.park kunstgress 15.10.2016 16:00
Dommer:Stian Wiggen Hansen(Flatås IL)
Ass.dommer 1: Ramadan Sadiki (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Steinar Holten (Gauldal Fotballklubb)

Verdal-KIL/Hemne
Coop Arena 15.10.2016 16:00
Dommer: Frode Granli(Bindal Fotball)
Ass.dommer 1: Mats Lillemark (Egge IL)
Ass.dommer 2: Sturla Stensaas (Skogn IL)

Steinkjer-Rørvik
Guldbergaunet stadion K.gress 15.10.2016 16:00
Dommer: Tormod Daling(Inderøy IL)
Ass.dommer 1: Stian-Andre Heggdal Christensen (Overhalla IL)
Ass.dommer 2: Jim Andreas Knudsen (Egge IL)

1.DIV KVINNER

Byåsen KF-Raufoss
Byåsen Arena 15.10.2016 13:00
Dommer: Henrikke Nervik(Trygg/Lade, SK)
Ass.dommer 1: Amalie Nyeng (Flatås IL)
Ass.dommer 2: Ingri Kappel Kirkbakk (Sjetne IL)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.