Dommeroppsett

On 02.09.2016 by Stian Wiggen Hansen

Toppfotballen for herrene har pause i helga, men toppserien og breddefotballen ruller videre denne helga.

Vi ønsker alle aktører lykke til.

3. div Menn avd 09

Kattem-HamKam 2
Åsheim kunstgress 03.09.2016 16:00
Dommer: Rikhard Haugen Lyng(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Hussein Sharif (Tiller IL)
Ass.dommer 2: Marcus Nilsen (Oppegård IL)

Heimdal-Redalen
Heimdal kunstgress 03.09.2016 16:00
Dommer: Kristian Aune(Melhus IL)
Ass.dommer 1: Geir Arvid Moe (Rissa IL Fotball)
Ass.dommer 2: Mats Thorsø Hansen (Charlottenlund Sportsklubb)

Sverresborg-Ottestad
Havstein kunstgress 03.09.2016 16:00
Dommer: Tom-Jøran Solstrand(Krokelvdalen IL)
Ass.dommer 1: Jørgen Holen (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Lars Emil Hjelting Evjen (Charlottenlund Sportsklubb)

Strindheim TF 2-Alvdal
Strindheim Kunstgress 04.09.2016 14:00
Dommer: Robert Eggen(Trønder-Lyn Idrettslag)
Ass.dommer 1: Eirik Gärtner Knutsen (Sjetne IL)
Ass.dommer 2: Alexander Hole (Sjetne IL)

3. div Menn avd 10

Tillerbyen-Buvik
TOBB Arena Sør 02.09.2016 18:00
Dommer: Tore Hoffstrøm(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Kristian Krey Løkås (Kvik, FK)
Ass.dommer 2: Eirik Gärtner Knutsen (Sjetne IL)

Kolstad-Verdal
Huseby idr.park kunstgress 03.09.2016 16:00
Dommer: Paul Daniel Johansen(Freidig, SPK)
Ass.dommer 1: Francesco Marra (Charlottenlund Sportsklubb)
Ass.dommer 2: Hamed Eskandari (Orkanger IF)

Namsos-Rørvik
Grong Sparebank banen KG 03.09.2016 16:00
Dommer: Kent Gomo Hammer(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Nathalie Støfringshaug (Verdal IL)
Ass.dommer 2: Oddgeir Aakvik (Stjørdals-Blink Fotball)

Steinkjer-Byåsen TF 2
Guldbergaunet stadion K.gress 03.09.2016 16:00
Dommer: Frode Granli(Bindal Fotball)
Ass.dommer 1: Mats Lillemark (Egge IL)
Ass.dommer 2: Lars Ingvaldsen (Innherred Fotballklubb)
Dommerveileder: Ragnar Wist (Sp.kl. Nessegutten)

Orkla-KIL/Hemne
Orkdalsbanken Stadion KG 04.09.2016 17:00
Dommer: Thomas Solum Lystad(Kolstad Fotball)
Ass.dommer 1: Jaheel Mikael Sølvhaug (Gimse IL)
Ass.dommer 2: Francesco Marra (Charlottenlund Sportsklubb)

Ranheim TF 2-NTNUI
Ranheim Arena 05.09.2016 18:00
Dommer: Espen Stav Hansen(Malvik IL)
Ass.dommer 1: Ove Runhaug (Orkdal IL)
Ass.dommer 2: Anders Kjønø (Kolstad Fotball)

Stjørdals-Blink 2-Charlottenlund
Nye Blinkbanen 05.09.2016 19:30
Dommer: Erlend Helmersen(Nidelv IL)
Ass.dommer 1: Bård Arvid Gjengstø (Ranheim IL)
Ass.dommer 2: Lars Ingvaldsen (Innherred Fotballklubb)

TOPPSERIEN

Sandviken-Røa Fotball Elite
Varden Amfi 03.09.2016 13:00
Dommer: Marit Buhaug Folstad(Buvik IL – Fotball)
Ass.dommer 1: Arsim Ajeti (Vadmyra IL)
Ass.dommer 2: René Nordvik (Nore Neset IL)
4. dommer: Andre Knudsen Arnholt (Erdal IL)
Dommerveileder: Petter Kristiansen Toppe (Bergen Nord, FK – Fotball)

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Lær om hvordan dine kommentar-data prosesseres.